Interested in new retail spaces? Limited availability left!

Property Enquiry

+355 69 801 4999

Interested in new retail spaces? Limited availability left!About Us

Vlora Marina

The Residences

The Hotels

The Marina

The Promenade

Investment

News

Contact

+355 69 801 4999

Mirë se vini në Vlora Marina!
Shtëpia juaj buzë detit tashmë vjen me PËRFITIME FALAS

sapo mori
në tjeTër kuptim!

Bli shtëpinë tënde në Vlora Marina dhe përfito menjëherë falas pajisjen e shtëpisë me elektroshtëpiake nga brandet më të mira ndërkombëtare

* Ofertë e limituar në kohë

sapo mori
në tjeTër kuptim!
Bli shtëpinë tënde në Vlora Marina dhe përfito menjëherë falas pajisjen e shtëpisë me elektroshtëpiake nga brandet më të mira ndërkombëtare.

* Ofertë e limituar në kohë

Imagjinoni të zgjoheni nga zhurma e ëmbël e valëve të detit,
i rrethuar nga historia e pasur dhe kultura e pasur e Shqipërisë.
Vlora Marina ju ofron mundësinë për të qenë pjesë e një marine të klasit
botëror në zemër të Mesdheut dhe përjetoni eksperiencën më të mirë
të jetesës buzë detit në Shqipëri.

Lokacioni

Pozicionuar vetëm 10 minuta larg aeroportit të Vlorës dhe tunelit të LLogarasë, kjo marinë moderne është një thesar mesdhetar i aksesueshëm lehtësisht nga ajri, toka dhe deti.
Pamje
mbresëlënëse
Nise ditën me një pamje fantastike të detit, marinës apo kalasë. Vlora Marina premton mëngjeset më të bukura, duke garantuar një ditë frymëzuese dhe pozitive.
Marinë e klasit
botëror
Me mbi 400 vende ankorimi për jahte dhe megajahte e menaxhuar nga D-Marin, Vlora Marina konkuron sot me marinat më të mira në Evropë.

Marriott
Hotel

Përjetoni një eksperiencë me 5 yje në Vlora Marriott Hotel, në apartamentet e branduara dhe një shëtitore buzë detit që ofron njësi të ndryshme shërbimi ,argëtimi, sporti dhe edukimi.
Trashëgimia
kulturore
Eksploroni një vend të bekuar me pasuri natyrore, me monumentet e kulturës, parqet dhe kështjella, rrethuar nga 120 plazhe natyrore dhe të virgjër.
Investim i zgjuar
Shfrytëzojeni mundësinë për një investim të zgjuar. Përfitoni nga zhvillimi potencial i zonës dhe rritja e vazhdueshme e vlerës së pronës në zonat bregdetare. Një shtëpi në Vlora Marina është një investim për të ardhmen tuaj.
Ofertë e limituar
Tashmë të kesh shtëpinë tënde në Vlora Marina është edhe më emocionuese.
Ju përfitoni menjëherë deri në 25,000€ bonus për paisjen e shtëpisë me elektroshtëpiake nga markat më të mira ndërkombëtare, me vetëm 50% parapagim..
Mos e humbisni këtë mundësi!
Le të jetë Vlora Marina një fillim i ri për ju!
* Ofertë e limituar në kohë
Mësoni më shumë për shtëpinë tuaj të ardhshme
Plotësoni formularin për më shumë informacion

This will close in 0 seconds

This will close in 0 seconds

This will close in 0 seconds

This will close in 0 seconds