Nëse jeni të interesuar për hapësira për biznesin tuaj vetëm pak njësi kanë mbetur!

PRONA NË SHITJE

+355 69 801 4999

Nëse jeni të interesuar për hapësira për biznesin tuaj vetëm pak njësi kanë mbetur!Rreth Nesh

Vlora Marina

Rezidenca

Hotelet

MARINA

Shëtitorja

Investimet

Lajme & Evente

Kontakt

+355 69 801 4999

MARINA

Gjithçka ka të bëjë me udhëtimin

Kaloni toka, dete dhe qiej, duke e ditur se marina juaj është gjithnjë duke ju pritur. Nuk ka rëndësi destinacioni, gjithçka ka të bëjë me udhëtimin dhe me kë po udhëtoni.

Me kapacitetin për të akomoduar jahte dhe mega jahte deri në 40 m, Vlora Marina është pikënisja e përkryer për një “arratisje” të paharrueshme drejt Ballkanit, bregdetit Jon dhe atij Adriatik.

Këtu do të gjeni një qytet që gëlon dhe që shërben si një pikë kryqëzimi ndërkombëtar.

  • DURRES ALB 51 milje detare (MD); N
  • CORFU GRE 54 MD; SSE
  • BRINDIZI ITA 71 MD; W
  • BARI ITA 126 MD; WNW
  • SPLIT CRO 228 MD; NW
  • ATHINË GRE 247 MD; SE

SHËRBIMET E MARINËS

Apartamente me pamje nga deti dhe lidhje direkte drejt tij

Stacioni i furnizimit me karburant

Sporte për ekuipazhin

Far

Dhomë e kapitenit

Ushqim dhe pije

Helipad VIP, transport me helikopter

Varkë ekskursioni

Zona e doqeve dhe sisteme me vinç

Siguri në tokë dhe nga deti

20 vende ankorimi vetëm për mega jahte

Siguri 24 orë me personel dhe CCTV

24 orë asistence për jahtin

Ankorim

24 orë shërbime concierge

Klub i jahteve

Energji elektrike një fazore dhe tre fazore deri në 1,000 AMP

Palestër

Ujë të freskët në vendet e ankorimit

Plazh privat